Állás

Vadvilág Akvarisztikai Üzlet

Szeretnél egy folyamatosan fejlődő üzlet és egy fiatalos csapat tagja lenni, miközben a hobbid lehet a munkád is?

Budapesten, XVI.kerületi Akvarisztikai üzletünkbe keresünk lelkes eladót, aki nem csak kedves és jó fej, de fontos számára munkájának minősége és szakmai fejlődése is.

Fontos, hogy aki hozzánk jön szeresse az állatokat és a növényeket, de azért ne ijedjen meg egy számítógéptől, de egy felmosótól se! :)

Nagyon fontos számunkra a vásárlóink elégedettsége, ezért ha csatlakozol hozzánk, velünk együtt járulsz hozzá ahhoz, hogy sok kezdő és profi akvarista lelje örömét ebben a csodálatos hobbiban.

Akit keresünk:

- jártas az akvarisztikában,

-  ismeri a mai akvarisztikai trendeket, irányvonalakat

-  megbízhatoság, nyitottság és precizitás jellemzi

- csapatjátekos de képes az önálló munkavégzésre is , feltalálja magát

- udvarias, segítőkész, ügyfélközpontú mentalitással bír

- alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

Feladatok :

- Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás

- Akváriumok karbantartása, halak, növények gondozáa

- Árúátvétel, számlázó program haználata

- Takarítási feladatok

Amit kínálunk:

- Hosszútávú munkalehetőég

- Versenyképes fizetés

- Fiatalos csapat

Előny, de nem elvárás:

-Kereskedelmi tapasztalat

-Ilyen területen szerzett tapasztalat

- Angol nyelv

Munkavégzés ideje:

- Teljes munkaidő

Jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk, a fizetési igény megjelölésel.

Az oldal tetejére